KONKEEBOARDS
Ziemia Pucka
MOKSIR w Pucku

Aktualności

 

SWARZEWO - ZATRZYMANY NIETRZEŹWY KIERUJĄCY

11-05-2014

 

Policjanci puckiej drogówki w Swarzewie zatrzymali w miniony piątek nietrzeźwego kierującego. 70-latek jechał z Koszalina w kierunku Władysławowa. Podczas kontroli drogowej w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Następnego dnia śledczy postawili mężczyźnie zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania.

 

W miniony piątek przed godz. 17.00 dyżurny puckiej komendy odebrał zgłoszenie, że drogą wojewódzką w kierunku Władysławowa porusza się skoda i wszystko wskazuje na to, że kierowca auta jest pijany.

Informację taką natychmiast przekazano patrolom w terenie. Funkcjonariusze drogówki w Swarzewie zauważyli opisany samochód i zatrzymali kierującego.

Okazało się, że autem na koszalińskich numerach rejestracyjnych kierował 70-letni mieszkaniec tego miasta. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło obecność ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a samochód na policyjny parking.

Nazajutrz śledczy przesłuchali podejrzanego. Postawiono mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania.

 

 

KPPP

 

Powrót ...

 

 

Dodaj opinie

Opinie

 

Podaj tytuł
Podaj treść
Podaj imię, nazwisko/ksywkę

 

Przepisz wyraz z obrazka

Przepisz poprawnie kod

 

  Wyślij   Zamknij ...

 

 

 

FORUM  DYSKUSYJNE

FORUM  DYSKUSYJNE

Rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy

Mieszkańcy

Mieszkańcy

Partnerzy

Partnerzy

Pogoda Pogoda

Temp.: 16 °C
Cisn.: 1018 hPa
Wiatr: 5 km/h